همه چیز درباره اتودنسی

درمان ارتودنسی و سرمایه گذاری

 

درمان ارتودنسی یک سرمایه‌گذاری بسیار خوب 

 تعرفه درمان ارتودنسی شاید در ابتدا به نظر بالا برسد، اما مطمئن باشید که ارزش صرف این هزینه را دارد و در واقع در درازمدت می‌توانید مبلغ قابل توجهی را در هزینه‌های درمانی دندانپزشکی صرفه‌جویی کنید. دندان‌های کج و نامرتب، دندان غایب یا ناهنجاری بایت چنانچه به موقع با ارتودنسی اصلاح نشود، پوسیدگی یا از دست دادن دندان‌های دیگر را به دنبال خواهد داشت.
همه ما می‌دانیم که تعرفه درمان پوسیدگی دندان و کشیدن یا ایمپلنت دندان سیری صعودی دارد. بیماری‌های مزمن دهان عارضه‌های جدی‌تری مانند چاقی، سوءتغذیه، دیابت و ناراحتی قلبی را به دنبال دارد که بر کیفیت زندگی یعنی باارزش‌ترین دارایی انسان اثر می‌گذارد.

معرفی بیمه و خدمات درمانی هزینه ارتودنسی

بیمه و خدمات درمانی هزینه ارتودنسی را در صورت واجد شرایط بودن و ضرورت درمانی عمل می‌پردازد. پیش از شروع درمان از شرکت بیمه‌گذار خود درباره درصد پوشش و بیشینه مبلغ قابل پرداخت مادام‌العمر سوال کنید.

برچسب ها : فیس ماسک ,ارتودنسی نامرئی, ریتینر ارتودنسی ,هزینه ارتودنسی, قیمت ارتودنسی, ارتودنسی لینگوال, بیمه ارتودنسی ,ارتودنسی دیمون ,مبلغ ارتودنسی ,هز,
موضوع : | بازدید : 11
+ نوشته شده در  جمعه 15 دی 1396ساعت 1:38  توسط نادر رفیعی 

برگذاری جلسات ریتنشن

 

جلسات ریتنشن چیست؟

یکی از مهمترین نکاتی که درباره ریتنشن باید مورد برسی قرار گیرد این است که بعد از انجام عملیات های ارتودنسی باید این جلسات ادامه پیدا کنند.پس ادامه ایت مطلب برای شما اطلاعاتی را درباره این جلسات در اختیار شما قرار میدهد.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

قرارداد اولیه ریتینرها را پوشش نمی دهند. به علاوه ویزیت های بعد از دو سال از پایان درمانارتودنسی مستلزم پرداخت هزینه هستند. تنظیم وقت جلسات ریتنشن بر عهده خود بیمار می باشد که به طور معمول ۳ ماه یکبار برای سال نخست و سپس دست کم سالی یکبار برای دو سال بعد خواهد بود.

دندانها تا پایان عمر تمایل به جابجایی دارند

حفظ دندان ها در موقعیت صحیح توسط ریتنشن چگونه انجام میشود؟

در انتهای دوره ریتنشن فعال هنگامیکه تکلیف دندانهای عقل نیز روشن شده است، ما بیماران را تشویق می کنیم ریتینرهایشان را دست کم به صورت پاره وقت جهت ثبات درازمدت بگذارند. بدن انسان دینامیک است، همانگونه که با افزایش سن پوست چروک می شود، موها خاکستری می گردد، دندانهایمان نیز جابجا می شوند. خوشبختانه این جابجایی ها اندک و آرام رخ می دهند. هر چقدر مشکل اولیه شدیدتر باشد، تمایل برای ریلاپس نیز بیشتر خواهد بود. استفاده از نگهدارنده ها دست کم برای شب ها بهترین گارانتی ممکن برای حفظ دندانهای شما در موقعیت صحیح می باشد

ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

برچسب ها : دستگاه های ارتودنسی,بعد از ارتودنسی,نگهدارنده متحرک,نگهدارنده ثابت,ریتینر ثابت,ریتینر ارتودنسی,هزینه ارتودنسی,دندانهای عقل,نگهدارنده ارتو,
موضوع : | بازدید : 5
+ نوشته شده در  دوشنبه 21 اسفند 1396ساعت 11:57  توسط نادر رفیعی 

صفحه قبل 1 صفحه بعد