همه چیز درباره اتودنسی

مزایای ترموود

 

مقاومت درشرایط آب و هوایی متفاوت

استحکام در برابر بارندگی

چوب ترمو یا ترموود در برابر رطوبت و بارندگی نسبت به سایر چوب ها مقاوم تر است . فرآیند ترموود موجب می شود تا چوب ها در حدود 50 % از رطوبت خود را از دست بدهند . این وضعیت تا 5 سال بعد از انجام فرآیند پا بر جا می ماند . بر اثر بارندگی درات کثیف باران باعث می شود تا سطح چوب بیشتر شود . برای جلوگیری از رخ دادن ای پدیده بایستی سطح چوب را هر از چند گاهی اسکراپ و پاک کنید .

استحکام در برابر خورشید


فرایند اصلاح حرارتی چوب باعث مقاومت چوب ترمو در برابر اشعه ی خورشید نمی شود . تابش نور خورشید باعث می شود تا چوب تغییر رنگ داده و از قهوه ای به خاکستری تبدیل شود . با ایجاد یک لایه ی محافط به کمک رنگ ترموود می توان آنها را در برابر تابش نور خورشید مقاوم کرد . چنانچه از لایه ی محافظ چوب استفاده نشود علاوه بر تغییر رنگ ، موجب کاهش ابعاد چوب نیز خواهد شد .

رنگ چوب 

روف گاردن

برچسب ها : چوب ترمو ,ترمووود, ترموود, چوب نما, چوب نمای ساختمان ,رنگ چوب, رووف گاردن,
موضوع : | بازدید : 10
+ نوشته شده در  شنبه 21 بهمن 1396ساعت 17:56  توسط نادر رفیعی 

رویش دندان های عقل

 

درآمدن دندان عقل

دندان های عقل به شیوه های بسیار زیادی در دهان های مختلف رویش پیدا میکنند.ما در این مطلب برای شما بررسی خواهیم کرد ایراداتی که دندان های عقل با رویش خود به وجود میآوردند..پس ادامه این مطلب میتواندبرای رفع این مشکلات بسیار مفید و موثر باشد.

دندان های دندانهای عقل شایعترین دندانهای نهفته می باشند. در انسانهای امروزین معمولا فضای کافی جهت رویش دندانهای عقل وجود ندارد. از اینرو ممکن است در جریان رویش دچار چرخش، جابجایی و یا حالت نیمه نهفته گردند. دندانهای عقل همیشه باعث بروز مشکل و ناراحتی نمی شوند ولی از آنجا که مستعد ایجاد پوسیدگی، التهاب لثه و حتی در موارد نادری کیست و تومور هستند معمولا کشیده می شوند.

دندان عقل نهفته

ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

برچسب ها : ترمو وود,ترموود,ترمووود,چوب ترمو,چوب نما,چوب نمای ساختمان,چوب های ترمو,رنگ ترمو وود,رنگ ترموود,رنگ ترمووود,کاربرد ترموود,کاربرد ترمووود,کارب,
موضوع : | بازدید : 10
+ نوشته شده در  يکشنبه 6 اسفند 1396ساعت 18:12  توسط نادر رفیعی 

صفحه قبل 1 صفحه بعد