همه چیز درباره اتودنسی

لوله پلی اتیلن و پوش فیت ها

 

لوله پلی اتیلن ارزان تر از سیستم پوش فیت

همانطور که پیشتر برای شما گفته ایم لوله های پلی اتلین از اهمیت و کاربرد های بسیار زیادی برخوردار هتسند اما در این مطلب برای شما خواهیم گفت که مزیت این لوله ها نسبت به سیستم پوش فیت چیست.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

لوله پلی اتیلن ارزان تر از پوش فیت است . روتن کار به شما پیشنهاد میدهد کهلوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن این شرکت را امتحان کنید . از این رو از شما دعوت میکنیم برای آشنایی با محصولات این شرکت از طریق لینک های زیر اقدام کنید. 

قیمت لوله پلی اتیلن 

قیمت اتصالات پلی اتیلن 

برتری لوله پلی اتیلن فاضلابی نسبت به پوش فیت

پوش فیت به لوله و اتصالاتی گفته می شود که از مواد اولیه پلی پروپیلن ساخته شده و یک سیستم لوله کشی فاضلاب است. هریک از اتصالات و لوله ها در یک سو دارای سوکتی می باشد که در آن یک حلقه آب بندی جای دارد و می توان انتهای بدون سوکت آن را به راحتی و با اندکی فشار به درون سکوت لوله و یا اتصال بعدی وارد نمود. با توجه به ماهیت وصل شدن قطعات به یکدیگر این سیستم پوش فیت (Push Fit) نامیده شده است.


این لوله ها قابلیت نصب آسان در ساختمان های کوتاه را داشته و استفاده از لوله و اتصالات پوش فیت در در مکان هایی که نیاز به تست ندارد. این لوله ها وزت ملکولی بالایی دارند و در در برابر حرارت مقاومند. ولی این سیستم فاضلاب دارای معایبی است کهشرکت رتن کار مجاب کرده تا در اجرای پروژه های سیستم فاضلابی خود، از لوله پلی اتیلن فاضلابی  به جای لوله های پروپیلن (پوش فیت) استفاده کند. در ادامه به بررسی قیمت لوله پلی اتیلن ارزان تر از سیستم پوش فیت می پردازیم.

برچسب ها : لوله پلی اتلین,قیمت لوله پلی اتیلن,اتصالات پلی اتیلن,قیمت اتصالات پلی اتیلن,لوله های کاروگیت,لوله کارگیت,قیمت لوله کاروگیت,استفاده از لوله ک,
موضوع : | بازدید : 5
+ نوشته شده در  سه شنبه 22 اسفند 1396ساعت 13:47  توسط نادر رفیعی 

صفحه قبل 1 صفحه بعد