همه چیز درباره اتودنسی

درمان ارتودنسی و سرمایه گذاری

 

درمان ارتودنسی یک سرمایه‌گذاری بسیار خوب 

 تعرفه درمان ارتودنسی شاید در ابتدا به نظر بالا برسد، اما مطمئن باشید که ارزش صرف این هزینه را دارد و در واقع در درازمدت می‌توانید مبلغ قابل توجهی را در هزینه‌های درمانی دندانپزشکی صرفه‌جویی کنید. دندان‌های کج و نامرتب، دندان غایب یا ناهنجاری بایت چنانچه به موقع با ارتودنسی اصلاح نشود، پوسیدگی یا از دست دادن دندان‌های دیگر را به دنبال خواهد داشت.
همه ما می‌دانیم که تعرفه درمان پوسیدگی دندان و کشیدن یا ایمپلنت دندان سیری صعودی دارد. بیماری‌های مزمن دهان عارضه‌های جدی‌تری مانند چاقی، سوءتغذیه، دیابت و ناراحتی قلبی را به دنبال دارد که بر کیفیت زندگی یعنی باارزش‌ترین دارایی انسان اثر می‌گذارد.

معرفی بیمه و خدمات درمانی هزینه ارتودنسی

بیمه و خدمات درمانی هزینه ارتودنسی را در صورت واجد شرایط بودن و ضرورت درمانی عمل می‌پردازد. پیش از شروع درمان از شرکت بیمه‌گذار خود درباره درصد پوشش و بیشینه مبلغ قابل پرداخت مادام‌العمر سوال کنید.

برچسب ها : فیس ماسک ,ارتودنسی نامرئی, ریتینر ارتودنسی ,هزینه ارتودنسی, قیمت ارتودنسی, ارتودنسی لینگوال, بیمه ارتودنسی ,ارتودنسی دیمون ,مبلغ ارتودنسی ,هز,
موضوع : | بازدید : 11
+ نوشته شده در  جمعه 15 دی 1396ساعت 1:38  توسط نادر رفیعی 

زمان خارج کردن بریس متحرک

 

خارج کردن بریس متحرک

پیش از این گفتیم که از بریس های متحرک استفاده کنید اما وقتی زمان استفاده از آنها به پایان رسید چگونه بایدآنها را خارج کرد؟بسیار خب ما در این مطلب برای شما اطلاعات بسیار مفیدی را در این باره تهیه کرده ایم .پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

بریس را از روی گیره‌های عقب بگیرید و به آرامی پایین بکشید. بریس را هنگام خارج بودن از دهان در جعبه محافظ نگه دارید. لازم به یادآوری است که ساخت بریس جدید هزینه جداگانه‌ای را دربر دارد.

اگر می‌خواهید دندان‌ها را صاف و مرتب کنید، باید به صورت تمام وقت، هنگام صرف غذا و خواب، از بریس استفاده کنید.

زمان استفاده از بریس متحرک 

اگر می‌خواهید دندان‌ها را صاف و مرتب کنید، باید به صورت تمام‌وقت، هنگام صرف غذا و خواب، از بریس استفاده کنید. درآوردن بریس فقط در زمان‌های زیر مجاز است:  

  •  هنگام مسواک زدن دندان‌ها در صبح و شب
  •  پس از صرف غذا به منظور تمیز کردن بریس
  •  هنگام شرکت در ورزش‌های تماسی پربرخورد مانند راگبی و هنرهای رزمی. اما اگر فوتبال، هاکی یا شنا کار می‌کنید، باید بریس را در دهان نگه دارید

ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

برچسب ها : پلاک متحرک,ارتودنسی متحرک,ارتودنسی نامرئی,ارتودنسی ثابت,دستگاه فانکشنال,هدایت رشد فک,دستگاه ارتودنسی,ریتینر متحرک,ریتینر هالی,نگهدارنده ه,
موضوع : | بازدید : 10
+ نوشته شده در  جمعه 11 اسفند 1396ساعت 22:42  توسط نادر رفیعی 

صفحه قبل 1 صفحه بعد